Mistrzostwa Piły 2014PODZIĘKOWANIA

Dziękujemy za udział, pomoc i wsparcie, które było Waszym wkładem wniesionym w organizacje, przygotowanie i sprawny przebieg VIII Otwartych Mistrzostw PIŁY w kolarstwie szosowym. Z naszej strony włożyliśmy maksimum wysiłku w sprawny dynamiczny przebieg zawodów. Możliwe to było dzięki profesjonalnemu podejściu do obowiązków wszystkich osób pracujących w tym czasie na rzecz zawodów. Nad bezpiecznym przebiegiem zawodów czuwali: policjanci Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji, funkcjonariusze Straży Miejskiej, strażacy Ochotniczej Staży Pożarnej z gminy Kaczory, pilscy harcerze, oraz służba medyczna, których nie oszczędzali „miejscy frustraci”. Bez Was impreza nie miałaby prawa bytu.

Nie kończące się podziękowania ze strony kolarzy,organizatorów i kibiców składamy na ręce: insp. Lesława MATUSZCZAKA, Komendanta SM Wojciecha NOSKA I Naczelnika OSP Kaczory Floriana KLEDZIKA. W biurze zawodów zaangażowanych było osiem osób oraz sędziowie i przedstawiciele firmy Datasport, którzy czuwali regulaminowym przebiegiem wyścigów i sprawnym pomiarem czasu, a sprawne ich przemieszczanie zapewnili Grzegorz, Leszek i Patryk. Radość podniebienia  zapewnił Bar Moona serwując posiłki i napoje.
Nad profesjonalnym przygotowaniem zawodników do wyścigów czuwał przedstawiciel firmy RADELLO SPORT, dystrybutor kosmetyków dla sportowców Sportsbalm i Dextro Energy. Nie można zapomnieć o konferansjerze, obsłudze sprzętu nagłaśniającego, a także o wolontariuszach Pilskiego Towarzystwa Pomocy Chorym. Sprawnie i szybko rozstawili i złożyli elementy trasy wyścigu niezastąpieni pracownicy MOSiR -u.   W sumie zebrała się grupa licząca 92 osoby. Wielkie dzięki  dla Was za solidność od kolarzy.
Już VIII MISTRZOSTWA PIŁY nie mogłyby się odbyć bez wsparcia władz miasta Pana Prezydenta Piotra GŁOWSKIEGO, który po raz kolejny objął patronat honorowy nad naszą imprezą oraz współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji na czele z dyrektorem Dariuszem KUBICKIM.
Żadne przedsięwzięcie na taką skalę nie może się odbyć bez sponsorów. Od samego początku są z nami i wspierają nas: Bank BGŻ Oddział w Pile, Coca COLA, PZU, Kotliccy Opony, Sklep rowerowy KOLARZ.PL, PHU BICYKL Jan ZUGAJ z Nowogardu, Hurtownia napojów WOKAVIT z Kaczor, Hotel SYPNIEWO koło Margonina, Pralnia SONIA, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Pile, Agencja Reklamowa KAMELEON COLOURS, ASTANET. W tym roku do tego grona dołączyli: Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych, która objęła jeden z wyścigów swoim patronatem, a także PHU TADEX, sieć sklepów RTV EURO AGD, MEC-Grupa Enea,WOLF Ubezpieczenia, oraz AXO- PARTNER Dom Finansowy. To dzięki nim mogliśmy uatrakcyjnić zawody i dać radość dzieciom i młodzieży szkolnej umożliwiając im start w wyścigach i zdobyć cenne nagrody, dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę.
Wdzięczni jesteśmy patronom medialnym: TV ASTA, Radio ESKA, Tygodnik Pilski, asta24.pl, pila.naszemiasto.pl, za reklamę naszej imprezy i propagowanie kolarstwa w regionie.
Dziękujemy wszystkim kolarzom za przybycie i  rywalizację,oraz sympatykom za doping na trasie wyścigów i stworzenie sportowej atmosfery.
Wytrwałości i sportowych sukcesów wszystkim kolarzom w przyszłym roku życzą organizatorzy: Kolarska Grupa Masters KAMELEONTEAM i MOSiR Piła.

 


GALERIA MISTRZOSTW PIŁY 2014

GALERIA MISTRZOSTW PIŁY 2014 (Piła Nasze Miasto)
 


Wyniki VIII MISTRZOSTW PIŁY w kolarstwie szosowym.

WYNIKI CZASOWKA

KATEGORIE CZASOWKA

WYSCIG AMATOR

WYSCIG 49KM

WYSCIG 35KM M60 M70 M80

START WSPOLNY KATEGORIE

PREMIE

 FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO VIII MISTRZOSTW PIŁY W KOLARSTWIE SZOSOWYM

Zapisy on-line na Mistrzostwa Piły w kolarstwie szosowym wymagają posiadania konta w firmie DataSport. Osoby, które pierwszy raz rejestrują się przez formularz firmy  DataSport prosimy o utworzenie swojego konta i postępowanie zgodnie z instrukcjami na stronie DataSport.
Zawodnicy, którzy posiadają już konto w serwisie DataSport logują się na swoje konto i zapisują na Mistrzostwa Piły.
Konieczność logowania jest podyktowana wymogami ustawy o ochronie danych osobowych.
Zapisy na wyścigi dzieci i młodzieży szkolnej będą odbywały się tylko w dniu zawodów w Biurze Wyścigu.

 

HARMONOGRAM VIII MISTRZOST PIŁY W KOLARSTWIE SZOSOWYM

 


REGULAMIN JAZDY INDYWIDUALNEJ NA CZAS
VIII MISTRZOST PIŁY W KOLARSTWIE SZOSOWYM


REGULAMIN WYŚCIGU ZE STARTU WSPÓLNEGO
VIII MISTRZOSTW PIŁY W KOLARSTWIE SZOSOWYM


REGULAMIN WYŚCIGÓW HOBBY, VIP, dla dzieci i młodzieży
ZE STARTU WSPÓLNEGO
VIII MISTRZOST PIŁY W KOLARSTWIE SZOSOWYM


 


KARTA ZGŁOSZENIA ZAWODNIKA (pełnoletni)

KARTA ZGŁOSZENIA ZAWODNIKA (niepełnoletni)